Hakkında

Chetcuti Cauchi Hakkında Her Şey

Chetcuti Cauchi dünya çapında işletmeler ve özel müşterilerine hukuki, vergi, yedi eminlik ve muhasebe hizmetleri sunan profesyonel bir hizmet grubudur. Chetcuti Cauchi 1990'lı yıllarda işe başlamış olup, o zamandan beri Malta'da hukuki ve finansal hizmetler sektöründe sağlam bir ad oluşturmuştur. Önde gelen bir deniz aşırı finans merkezi olarak Malta'nın gelişmesindeki kökleri ile Chetcuti Cauchi yüksek derecede uluslararası profile sahiptir ve Malta'nın başkenti Valetta'da faaliyet göstermektedir.

Chetcuti Cauchi'de dünya çapında özel müşterilerimize sağlam göçmenlik yasası tavsiyeleri ve sınır ötesi yer değiştirme yardımı sağlama konusunda uzmanız.  Yıllar boyunca, emeklilik, deniz aşırı yaşam, uluslararası iş seyahati veya vergi nedenleriyle Malta'da daimi oturum izinleri elde etmek isteyen özel müşteriler ve yüksek net değere sahip bireylere profesyonel yardım sağlamaktayız.  Kaliteli bir yaşam noktası ve Avrupa Birliği'nde vergi bakımından avantajlı oturum çözümü olarak Malta'nın artan itibarı ile uygun oturum programı kapsamında Malta'ya taşınma konusunda giderek artan vergi optimizasyonu fırsatları tavsiyelerinde bulunmaktayız.

Sürücü Gücümüz

Firma farklı olma kararlılığı ile büyümüştür. Hiç bir şeyin hafife alınmadığı benzersiz bir ortam yarattık. Denenmiş ve test edilmiş uygulamalar sürekli olarak yaratıcı ve yenilikçi revizyonuna tabi tutulur. İşi kavrama ve profesyonel hırslar mükemmellik, dürüstlük ve şeffaflık bakımından değerler ile birlikte karıştırılmıştır.

Kültürümüz

Firmanın kültürü yüksek kaliteli uzman tavsiyesi ve müşterilerimizin işini anlamak için gerekli güçlü girişimcilik duygusu ile desteklenen müşterilerimiz ile karşılıklı katılım ile kendisini göstermektedir. Noksansız olarak, bağımsızlık, şeffaflık ve yanıt verebilirlik konularının önemini belirtmekteyiz. Müşterilerimizin projelerinde elde edilen başarının derecesi ile ekip etkinliğimizi ölçmekteyiz ve müşterilerimizin başarısının kendi başarımız olacağı şekilde herkesi kapsayan sonuç odaklı yaklaşımı benimsemekteyiz.  Sorunları fırsatlar olarak görerek firma çapında kültür ilhamı oluşturan olumlu ve açık fikirli tutumun önemini vurgulamaktayız, dolayısıyla yapıcı çözüm danışmanları olarak uzun süredir itibar görmekteyiz.

Pazarda Firma

Firma, çeşitli ilgili sektörlerden uzmanları kapsamaktadır ve bu eşsiz birbirinden farklı birçok dalda karışım üyelerimiz ve müşterilerimiz için her şeyi kapsayan sonuçlar bakımından daha büyük bir öğrenme deneyimi ile sonuçlanır.  Chetcuti Cauchi yüksek net değere sahip bireyler ve aileler, sahibi tarafından yönetilen şirketlerden büyük şirketlere kadar değişen müşterilerine hizmet vermek için iyi konumlandırılmıştır ve Malta'da göçmenlik avukatları düzenlemesini getiren HNWI Program Kuralları kapsamında Yetkili Kayıtlı Mandaterler olarak onaylanan ilk firma olmuştur.  Göçmenlik avukatlarımız aynı zamanda Malta Vatandaşlığı için başvuruları ele almak konusunda da yetkilidir. 

 Chetcuti Cauchi aynı zamanda AB ve dünya çapında çeşitli önde gelen profesyonel firmalar tarafından tercih edilen Malta firması olarak kabul edilerek büyümüştür.