Malta Göçmenlik Avukatları

Uluslararası yatırımcı için Malta'nın çekiciliği odaklanarak daha geniş tam hizmet parçası için Chetcuti Cauchi Advocates'in Malta Göçmenlik Avukatları.  Kendi iş kurulumu, aile yatırımı yapılanması ve varlık yönetimi için veya Avrupa Malta'da vatandaşlık veya oturum için Malta'yı üs olarak kullanmak isteyen yabancı yatırımcılar ile çalışırız.

Malta Göçmenlik Avukatları:

Dr. Jean-Philippe Chetcuti
Dip.Tax, Dip.ITM, B.A., LL.M.(Warwick), LL.D., TEP
Yönetici Ortak, Vatandaşlık Temsilcisi IIP 001
Jean-Philippe HNW bireyler, iş aileleri ve onların danışmanları için danışmanlık yapan bir Malta Vatandaşlığı avukatıdır.  JP Yatırım ile Malta Vatandaşlığı programı yanı sıra Malta'nın çekici oturum programları tasarım ve başarısında etkili olmuştur.  JP uluslararası vergi planlaması, mütevelli ve gayrimenkul planlama, vatandaşlık ve oturum planlaması, göçmenlik ve yerleşik olmayan oturum rejimleri konusunda tavsiyelerde bulunur.

  

Dr. Maria Chetcuti Cauchi
B.A., LL.M.(Warwick), LL.D., TEP
Üst Düzey Ortak
Kurucu ortaklardan biri olan Maria, Finansal Hizmetler, Sermaye Piyasaları ve Kurumsal Yasa uygulama gruplarına liderlik eder ve yatırım hizmetleri ve düzenlenmiş finansal hizmetler sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerin ruhsatlandırılmasının tüm yönleriyle ilgili tavsiyelerde bulunur. Maria aynı zamanda saygın bir fikri mülkiyet yasası uzmanı ve tescilli Avrupa marka ve patent avukatıdır.

  

Mr. Kenneth Camilleri
B.Accty. (Hons.), MIA, MIM, CPA, IIT (Dip)
Vergi Ortağı, Vatandaşlık Temsilcisi
Kenneth vergi danışmanı ve Yeminli Mali Müşavirdir. Kenneth firmanın Dolaylı Vergi Danışmanlığı Uygulama sorumlusu olan ortağıdır. Kenneth havacılık, yatçılık ve gayrimenkul sektörlerinde yüksek değerli varlıkların yapılanmasında önemli güçlü yanlara sahiptir. Çok uluslu gruplar, sahibi tarafından yönetilen işletmeler ve yüksek net değere sahip bireyler de dâhil olmak üzere firmanın çeşitli işletme müşterilerine güvenilen danışman olarak görev yapar.

  

Dr. Priscilla Mifsud Parker
B.A., M.A.(Financial Services), LL.D., TEP
Ortak
Priscilla Aileler & Servet Uygulama Grubu'muzdan sorumlu ortaktır ve aile servet yapılanmasında ve nesiller boyunca başarılı devri sağlamada mütevelli, vakıf ve yatırım fonlarının kullanımı ile ilgili tavsiyelerde bulunur.  Priscilla yüksek net değere sahip bireyler ve onların aile ofislerine danışmanlık veren kapsamlı uluslararası deneyime sahiptir.

  

Dr. Silvana Zammit
B.A., M. A. Law, LL.D.
Ortak, Yatlar, Uçaklar, Sanat ve Mülkler
Silvana gezi yatları, özel jetler, sanat ve kültürel varlıkların yanı sıra gayrimenkul için varlık koruma, vergi optimizasyonu ve varlık yapılandırma konusunda uzmanlaşmış firmanın Yüksek Değerli Varlıklar uygulama grubuna başkanlık ediyor.  Silvana'nın ekibi dünyanın en değerli süper yat ve özel uçaklarının bazıları ile çalışır.